BALIKESİR İVRİNDİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

BAKANLIĞIMIZIN GÖNDERMİŞ OLDUĞU TABLETLER ÖĞRENCİLERİMİZE ULAŞTIRILDI

BAKANLIĞIMIZIN GÖNDERMİŞ OLDUĞU TABLETLER ÖĞRENCİLERİMİZE ULAŞTIRILDI

 Milli Eğitim Bakanlığımızca ilk etapta gönderilen 20 adet tablet öğrencilerimize ulaştı. Salgın hastalık tedbirlerine uygun olarak Kaymakamlık makamındaki  yapılan dağıtım töreninde    10 öğrencimizin tabletleri İvrindi Kaymakamı Fatma TURHAN KESER ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa YÜCEL  tarafından teslim edildi.

Tablet dağıtılacak öğrenciler bizzat Milli Eğitim Bakanlığınca öğrencilerin ailelerinin gelir düzeyi, eğitim çağındaki kardeş sayısı, e-okul ve EBA sistemlerinden alınacak olan öğrenci akademik başarı puanı ile EBA kullanım oranı ve istatistikleri, yüz yüze eğitime devam etme durumu gibi ölçütler dikkate alınarak tespit edildi. Bakanlığımızca bu veriler dikkate alınarak bundan sonra da tablet dağıtımına devam edilecektir.

Uzaktan eğitim sürecinin tüm öğrencilerimiz için verimli olarak sürdürebilmesi adına  müdürlüğümüz, okul idareleri ve öğretmenlerimizce çalışmaları devam ediyor. 

Atatürk Meydanı Hükümet Konağı Kat 4 İvrindi / BALIKESİR - 90 266 456 12 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.