BALIKESİR İVRİNDİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

EĞİTİM BÖLGESİ MÜDÜRLER KURULU TOPLANTISI

26.08.2016 tarihinde Eğitim Bölgesi Müdürler Kurulu Toplantısı, tüm eğitim kurumları müdürlerinin katılımıyla, Müdürlüğümüz toplantı salonunda gerçekleştirildi.
EĞİTİM BÖLGESİ MÜDÜRLER KURULU TOPLANTISI

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Toplantı Salonu’nda İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa YÜCEL başkanlığında yapılan toplantıya,  İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri ve okul müdürleri katıldı.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa YÜCEL, önümüzdeki dönemde eğitim ve öğretimde başarı oranının artırılması ve kaliteli insan yetiştirmenin önemine değindi.

İlçe Milli Eğitim Müdürmüz Mustafa YÜCEL, vatanını, milletini, bayrağını seven bir nesil yetiştirmenin önemli olduğunu belirterek, önümüzdeki eğitim-öğretim döneminde İlçemizde eğitim çıtasının daha da yükseltilmesi için daha fazla gayret ve çaba sarf edilmesi gerektiğini söyledi.

Özellikle İlçemizde eğitiminde başarı oranının artırılması yönünde görüş beyan eden İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri, bu yönde alınması gereken tedbirler hakkında bilgilendirmeler yaptı.

Aynı şekilde okul müdürleri de yaşanan sıkıntılar, alınması gereken önlemler ve izlenecek yeni yol haritası hakkında fikir beyanında bulundular.

 

 

29-08-201629-08-2016

Atatürk Meydanı Hükümet Konağı Kat 4 İvrindi / BALIKESİR - 90 266 456 12 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.