BALIKESİR İVRİNDİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Eğitim Kurumu Müdürler Kurulu Toplantısı Gerçekleştirildi

İvrindi  İlçe  Milli  Eğitim  Müdürlüğü  Eğitim Kurumu  Müdürler  Kurulu Toplantısı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Toplantı Salonunda gerçekleştirildi.
Eğitim Kurumu Müdürler Kurulu Toplantısı Gerçekleştirildi

 

             Saat 10.00’da İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa YÜCEL, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Metin ÇETİNKAYA, İlçe Mili Eğitim Şube Müdürü Sefer AYDIN ve tüm Okul Müdürlerinin katılımı ile gerçekleştirilen toplantı 3 saat 40 dakika sürdü. Açılış ve yoklamanın ardından İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa YÜCEL gündem maddelerini okudu. Bir önceki toplantıda alınan kararların gözden geçilmesinden sonra gündem maddelerine eklenecek madde olup olmadığı soruldu. 2017-2018 Eğitim Öğretim Yılının değerlendirmesi ve BENGİ Projesi kapsamında yapılan faaliyet ve etkinlikler okul müdürleri tarafından kısa brifingler halinde verildi.

         Eğitim kurumlarının öğretmen ihtiyaçlarının belirlemesi ile birlikte eğitim öğretimi olumsuz etkileyen etmenler üzerinde duruldu. Olumsuz etmenlere çözüm önerisi getirilmek üzere tartışmaya açıldı. İl ve İlçe Milli Eğitim Müdürlükleri tarafından uygulanmaya konan projeler değerlendirildi. Özel eğitime ihtiyaç duyan bireylere gerekli yönlendirmenin yapılmasında hassas olunması gerektiğini belirtildi.

          İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa YÜCEL başkanlığında gerçekleştirilen toplantı dilek ve temennilerin ardından sonlandırıldı.

 

29-01-201829-01-201829-01-201829-01-2018

Atatürk Meydanı Hükümet Konağı Kat 4 İvrindi / BALIKESİR - 90 266 456 12 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.