BALIKESİR İVRİNDİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Ekmek İsrafına Hayır Yarışmasında Öğrencimiz İl Birincisi Oldu.

İlkokullarda Hiranur ÇUHADAR şiir yarışmasında Balıkesir 1.si oldu. Milli Eğitim Bakanlığı Temel Eğitim Genel Müdürlüğünce hazırlanan “Ekmek İsrafının Önlenmesi, İsrafa Neden Olan Kayıpların Önüne Geçilmesi” konulu resim, şiir ve kompozisyon yarışması ödül töreni Valimiz Sayın Mustafa YAMAN, Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Ahmet Edip UĞUR ve İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yusuf CENGİZ´in katılımıyla gerçekleştirildi.
Ekmek İsrafına Hayır Yarışmasında Öğrencimiz İl Birincisi Oldu.

İlçemiz 7 Eylül İlkokulu 4/A sınıf öğrencisi Hiranur ÇUHADAR şiir yarışmasında Balıkesir ili 1.si oldu. Öğrencimizin gösterdiği başarı nedeni ile ailesini ve öğretmeni Ayfer BULUT´u tebrik ediyoruz..

 

Öğrencimiz Hiranur’ a ödülünü Vali Mustafa YAMAN yanaklarından öperek veridi. 17 Kasım 2014 Pazartesi günü yapılan ödül töreni için öğrencimizle birlikte öğrencimizin annesi Nagihan ÇUHADAR, sınıf öğretmeni Ayfer BULUT ve Müdür Yardımcısı Muttalip AYDIN Balıkesir´de yapılan ödül törenine katıldı.

Atatürk Meydanı Hükümet Konağı Kat 4 İvrindi / BALIKESİR - 90 266 456 12 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.