BALIKESİR İVRİNDİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Gökçeyazı Çok Programlı Anadolu Lisesi'ne Ziyaret

Gökçeyazı Çok Programlı Anadolu Lisesi'ne Ziyaret

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa YÜCEL, Gökçeyazı Çok Programlı Anadolu Lisesi'ni ziyaret ederek öğretmenler ile bir araya geldi.

Okulumzun Erasmus+ Projesi ile yurt dışı çıkışından memnun olduğunu belirten YÜCEL, öğrenci ve öğretmenlerimizin yeni deneyimler yaşamasından Dünya 'da kendi alanları ile ilgili gelişen ve değişen olaylardan haberder olmaları, kazanımlarını kendi yaşamlarına ve ülkemizin ileriye taşınmasında kullanabilecek olmaları çok güzel diyerek tebrik etti.

Daha sonra eğitim öğretim faaliyetleri hakkında değerlendirmelerde bulunan  YÜCEL, Mesai saatlerine riayet, nöbet görevleri, MEBBİS'teki özlük bilgilerinin kontrolü, yeni nesil ders işleme metotları ve öğrencinin aktif olduğu uygulamaların çeşitlendirilmesi, proje faaliyetlerinin artırılması gibi konularda görüş alışverişinde bulundu.

 

İHH Yetim Kardeş projesi ile okullarımızda yardımlaşma duygusunu sıcak tutmak, okul veli el ele projemiz ile ailelerle iletişim halinde olmak, her türlü şiddet olayının önüne geçmek ve kurum kültürü oluşturmak okullarımızın başlıca görevleri arasındadır diyen YÜCEL, Personel ödüllendirmeleri,DYK kursları  gibi bir çok alana değindi.

Güzel, doğru, eğitim öğretimin amaçlarına uygun, bizi geliştirecek ve ileriye taşıyacak her türlü faaliyetinizin destekçisi olduğumuzu unutmayın diyen YÜCEL, başarılı bir dönem dileğinde bulunarak okuldan ayrıldı.

19-02-202019-02-2020

Atatürk Meydanı Hükümet Konağı Kat 4 İvrindi / BALIKESİR - 90 266 456 12 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.