BALIKESİR İVRİNDİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa YÜCEL´in Göreve Başlama Mesajı

28.06.2016 tarihi itibariyle İvrindi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevine başlamış bulunmaktayım. İvrindi ilçemizdeki eğitim paydaşlarımıza hizmet etme heyecanı ve gayreti içindeyim.
İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa YÜCEL´in Göreve Başlama Mesajı

             İlçemizdeki öğrencilerimize eğitim adına hizmet için bir fırsat olarak gördüğüm yeni görevimi devralmaktan onur duyuyor, İvrindi’de eğitim ve öğretimin, özverili çalışmaları ile bugünlere gelmesinde üstün gayretleri olan, görevi devraldığım İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Salim KARABOĞA’ ya ve İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü personeline yaptıkları katkı ve hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum.

Aynı zamanda memleketim olan İvrindi’ de  İvrindi ilçe Millî Eğitim Müdürü olarak görev yapacak olmanın onur ve gururunu yaşarken, üstlenmiş olduğumuz bu vazifenin ne derece zor olduğunun da farkındayım. Eğitim konusunda üstlendiğimiz vizyon ve misyonumuza layık olabilmek için, bütün mesai arkadaşlarımla birlikte, üstün vazife şuuru ve anlayışı içerisinde, büyük bir azim ve gayretle çalışacağımıza ve devraldığımız bu görevi ileriye taşıyacağımıza inancım tamdır.

Millî ve manevi değerlerimize bağlı, çağın gerektirdiği teknolojik ve bilimsel yenilikleri yakından takip eden, sağlıklı ve eğitimli nesiller yetiştirmek öncelikli görevimiz olacaktır. Bu kutsal görevimizde geleceğimizin teminatı yavrularımızı parlak ve güçlü yarınlara hazırlamamızda, aynı yolda beraber yürüyeceğimiz tüm mesai arkadaşlarıma, idareci, öğretmen, öğrenci ve velilerimize sağlık, mutluluk ve başarılar dilerim.

Bu vesile ile milletimizin şimdiden “Ramazan Bayramını´  kutlar, İnsanlık için hayırlara vesile olmasını Cenab-ı Allah’tan diler, sevgi ve saygılarımı sunarım.

 

                                                                                                                                              Mustafa YÜCEL

                                                                                                                                          İlçe Milli Eğitim Müdürü

Atatürk Meydanı Hükümet Konağı Kat 4 İvrindi / BALIKESİR - 90 266 456 12 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.