BALIKESİR İVRİNDİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa YÜCEL´in Yüksek Öğretime Geçiş Sınavı (YGS) Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa YÜCEL´in Yüksek Öğretime Geçiş Sınavı (YGS) Mesajı

      Üniversite sınavının ilk aşaması olan Yüksek Öğretime Geçiş Sınavı (YGS), 12 Mart 2017 Pazar günü tüm yurtta olduğu gibi Balıkesir´de de geleceğimizin inşaasında önemli rol oynayacak gençlerimiz için gerçekleşecek.

 

Sevgili Öğrenciler;     

         Bu yıl Yüksek Öğretime Geçiş Sınavında  yapılan değişiklik ile saat 09:45´ten sonra sınav binasına hiçbir adayın alınmayacağını siz değerli çocuklarımıza birkez daha hatırlatmak istiyorum. Hepinizin hayalleri olan mesleklere bir adım daha yaklaşmanız açısından önem taşıyan bu sınav tabiki sınav stresinizi ve  kaygınızı kontrol altına aldığınız ölçüde  ve başarılı olmak için gösterdiğiniz gayretin bir ürünü olarak olarak ortaya çıkacaktır. Bu önemli adımda hepinize şimdiden başarılar diliyorum.

 

Değerli Veliler :

      Çocuklarımız için yeni bir başlangıçın temelini oluşturacak bu sınavda onlara her konuda desteğinizi esirgemediğinizi ve başarılı olmalarında en büyük destekçinin siz olduğunu biliyoruz. Çocuklarımızın streslerini en aza indirmek için onlara gereken hassasiyeti göstermenizi sınavın sonucunun ne olursa olsun onun sizin için değerli olduğunu hissettirmeniz gerektiğini belirtmek istiyorum.

      Bu vesile ile sınavın hayırlara vesile olmasını dilerken giren tüm öğrencilerimize birkez daha başarılar diliyorum.

 

                                                                                            Mustafa YÜCEL

                                                                                       İlçe Milli Eğitim Müdürü

Atatürk Meydanı Hükümet Konağı Kat 4 İvrindi / BALIKESİR - 90 266 456 12 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.