BALIKESİR İVRİNDİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa YÜCEL'in Dönem Sonu Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa YÜCEL'in  Dönem Sonu Mesajı

Sevgili Öğrencilerim,

 

Covid 19 süreci ile okullarımızdan bir  süredir ayrıyız. Ancak eğitim öğretim sürecimiz  Eba  Zoom ve benzeri platformlardan devam etmekteydi. Sizlerle iletişim kanallarımızı öğretmenlerimiz hep açık tutmaya çalıştı. Yoğun ve yorucu bir dönem geride kaldı. Dünya'yı ve ülkemizi etkileyen bu Pandemi'nin sona  ermesi ile sizleri okullarınızda görmeyi tüm öğretmenlerimiz adına özlemle beklediğimizi belirtmek istiyorum şimdiden sağlıklı ve mutlu bir  tatil diliyorum.

 

Değerli Meslektaşlarım,

Bu dönem öğrencilerde olduğu gibi sizin içinde farklı bir yıl oldu  teknolojinin eğitim ortamına daha fazla adapte olmasının gerekliliği yaşanan süreçte eğitimin etkinliğini gerçekten çok etkiledi. Öğrencilerimize ulaşmak,  olumlu özelliklerini destekleyerek, kişisel, sosyal, akademik alanda gelişmelerini sağlamak için göstermiş olduğunuz gayretten dolayı teşekkür eder, sağlıklı mutlu bir tatil dönemi geçirmenizi dilerim.

 

Saygıdeğer Veliler,

 

Farklı bir dönemi sizlerle geride bıraktık. Bu yıl evlerinizin kapısını bizim için açtınız ve evlerinizi birer sınıfa dönüştürdünüz. Eğitim öğretimin en önemli paydaşlarından olduğunuzu bir kez daha gösterdiğiniz için öğretmen ve öğrencilerimiz adına sizlere teşekkür ediyorum. 

 

Tatil dönemleri, aile içi iletişimi ve birlikteliği kuvvetlendirirken çocuklarınızla nitelikli zaman geçirmek için de bir fırsattır. Bakanlığımızın bu konudaki tüm çalışmalarını sizlerle paylaşmak ve birlikte mutlu bir gelecek kurmak adına üzerimize düşen tüm görevleri yerine getirmeye çalışıyoruz. Çocuklarımıza sevgi ve hoşgörü ile yaklaşıp zaman ayırdığınızda karşılığını fazlasıyla alacağınızdan emin olabilirsiniz.

 

Hepinizi saygı ve sevgiyle selamlıyor  mutlu tatiller diliyorum.

Atatürk Meydanı Hükümet Konağı Kat 4 İvrindi / BALIKESİR - 90 266 456 12 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.