BALIKESİR İVRİNDİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kitabın Yaprakları, Bizi Aydınlığa Götüren Kanatlar Gibidir

İlçemiz Şehit Turan Kurt Ortaokulu’nda öğrenciler ile birlikte kitap okuma etkinliğine katılan Kaymakamımız daha sonra öğrenciler ile kısa bir söyleşi gerçekleştirdi.
Kitabın Yaprakları, Bizi Aydınlığa Götüren Kanatlar Gibidir

 

 

 

        “Kitabın yaprakları, bizi aydınlığa götüren kanatlar gibidir.” vurgusunu yapan Kaymakamımız Server SİNANOĞLU “Bir kulübede oturup kitap okumayı, villada oturup eğlenmeye tercih ederim. “ dedi. Sayın Valimiz Ersin YAZICI’nın başlatmış olduğu, İl Merkezi ve tüm İlçelerde eğitime yeni bir ses getiren bu projede İvrindi Kaymakamlığı olarak üzerimize düşen her türlü görevi yapmaya hazır olduklarını belirtti.

Okuma Saatinden Sonra İlçe Kaymakamımız ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz eğitim üzerine öğretmenlerle kısa bir toplantı gerçekleştirildi.

        BENGİ Projesinin en önemli ayaklarından biri olan okuma etkinliklerine her okulda hız kesmeden devam edildiğini belirten İlçe Milli Eğitim Müdürü YÜCEL, ilerleyen günlerde diğer okullarda da bu etkinliklerle İvrindi’nin eğitim kalitesini artırmak adına Sayın Kaymakamımız ve daire amirleri ile hareket edileceğini belirtirken, İvrindi’nin kalkınmasında bu birliğin önemine vurgu yaparak okuldan ayrıldılar.

08-03-201808-03-201808-03-201808-03-201808-03-201808-03-2018

Atatürk Meydanı Hükümet Konağı Kat 4 İvrindi / BALIKESİR - 90 266 456 12 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.