BALIKESİR İVRİNDİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdürler Kurulu Toplantısı Gerçekleşti

Müdürler Kurulu Toplantısı Gerçekleşti

Müdürler Kurulu Toplantısı Gerçekleşti

31.01.2019 tarihinde Tüm okul müdürlerinin katıldığı toplantıyı İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa YÜCEL yönetti. Yeni dönemin başarılı ve sağlıklı bir şekilde tamamlaması için gerekli önlemlerin alındığını  belirten YÜCEL, ilçemizden ayrılan,  ilçemize yeni atanan öğretmenlerin ayrılma başlama işlemlerinin gereçkelştirildiğini öğretmen alış verişinin tamamlandığını belirtti.

Toplantıda, TÜBİTAK proje sayısının  artırılması için çaba gösterilmesi gerektiği, GMKA’nın önümüzde ki dönemde açacağı aktif çağrıların takip edilmesi gerektiği  ve yerel projelerin devam ettirilmesi noktasında kararlar alındı.

 İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa YÜCEL, Şehit Fatih Tomuşoğlu Mesleki Teknik Anadolu Lisesi’nde GMKA tarafından desteklenen Kaynak Simülasyon Sınıfında kursların başladığıı ve . Korucu Şehit Bülent Emen ve Gökçeyazı Çok Programlı Anadolu Lisesi’nin ERASMUS personel ve öğrenci hareketliliği için şubat ayının beklendiği gerekli olurların alındığı belirtildi.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa YÜCEL, yeni eğitim öğretim dönemini de sağlıklı, başarılı bir şekilde yürütülmesi temennisinde bulundu Öğrencilerin sosyal, kültürel, sanatsal ve sportif faaliyetlere daha fazla yönlendirilmesi, dershanelerin yerini alan destekleme ve yetiştirme kurslarının devam ettirilmesi, her okulun mutlaka en az 1 yetim kardeşi projesine destek olması, kariyer günleri kapsamında öğrencilere idol olabilecek misafirlerin getirtilmesi hususunda önerilerde bulunuldu.

Toplantı okul müdürülerinin dönem değerlendirmesinin ardından tamamlandı.

01-02-201901-02-201901-02-201901-02-201901-02-201901-02-201901-02-2019

Atatürk Meydanı Hükümet Konağı Kat 4 İvrindi / BALIKESİR - 90 266 456 12 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.