BALIKESİR İVRİNDİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdürler Toplantısı

Müdürler Toplantısı

      13.10.2016 tarihinde İlçemiz toplantı salonunda, İlçe Kaymakamımız Mahmut BEYAZLİ´nin de katılımı ile okul müdürlerine yönelik  tanışma toplantısı gerçekleştirildi. Toplantı Kaymakamımız Mahmut BEYAZLİ ´nin açılış konuşması ile  başladı. Müdürlere hitaben ´Ülkemizin içinde bulunduğu durum hakkında siz seçilmiş insanların gerekli hasssiyeti göstermesi gerektiği, eğitim olanaklarının ülkemiz genelinde çok büyük gelişme gösterdiğini, destekleme yetiştirme kurslarına dershanelerin kapatılmasından sonra daha fazla ihtiyaç duyulduğunu ve gerekli hassasiyeti gösterilmesi gerektiği´noktasında görüşlerini belirten Kaymakamımız, devletin  temelini oluşturan eğitimin önemini vurguladı. ´Yeni eğitim öğretim yılının ülkemiz  adına hayırlara vesile olmasını diliyorum´ diyerek başarılar diledi.    

      Toplantının ikinci aşamasında İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa YÜCEL yeni eğitim öğretim yılında yaşanan aksaklıkları, gerçekleştirilecek proje ve faaliyetleri belirten bir konuşma gerçekleştirdi.DYK kursları, yerel projler, egzersiz çalışmaları, ders giriş çıkış saatleri, kaynak kitap kullanılmaması hakkında görüşlerini, sosyal faaliyetlere katılım, akademik başarının yanında ahlaki davrışlarında öğrencilere kazandırılması hususunda gerekli bilgilendirmeleri yapan müdürümüz başarılı bir eğitim öğretim yılı diledi.

14-10-201614-10-201614-10-201614-10-201614-10-2016

Atatürk Meydanı Hükümet Konağı Kat 4 İvrindi / BALIKESİR - 90 266 456 12 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.