BALIKESİR İVRİNDİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdürümüz Mustafa YÜCEL'in 1. Dönem Sonu Mesajı

Müdürümüz Mustafa YÜCEL'in 1. Dönem Sonu Mesajı

Sevgili Öğrencilerim,

Yoğun çalışmalarla geçen bir yarıyılı daha geride bırakırken dönem boyunca sergilediğiniz performansın geri bildirimi olan karnelerinizi aldınız. Başarı yalnızca sayısal değerlerle ölçülemez. Başarı, potansiyelinizi ne ölçüde kullandığınız ve ona hangi değerleri kattığınız ile ilgilidir.  

Değerli Meslektaşlarım,

Her yıl olduğu gibi bu yılda özveri ile yoğun çalışarak başarılı bir eğitim öğretim yılı geçirdiniz. Öğrencilerimizin olumlu özelliklerini destekleyerek, kişisel, sosyal, akademik alanda gelişmelerine sağladığınız katkıların önemi çok büyüktür. Sizleri yaptığınız tüm güzel çalışmalarınızdan dolayı kutlar, sağlıklı mutlu bir tatil dönemi geçirmenizi dilerim.

Saygıdeğer Veliler,

Eğitime her aşamada desteklerini esirgemeyen velilerimize öncelikle teşekkürlerimi sunuyorum. 

En kıymetli hazinemiz olan evlatlarımızın başarıları yalnızca karne notlarından ibaret değildir. 'İyi insan 'olmanın ve bu yöndeki gayretlerin insana nasıl değer kattığını evlatlarımıza benimsetmemiz çok önemli.

Tatil dönemleri, aile içi iletişimi ve birlikteliği kuvvetlendirirken çocuklarınızla nitelikli zaman geçirmek için de bir fırsattır. Bakanlığımızın bu konudaki tüm çalışmalarını sizlerle paylaşmak ve birlikte mutlu bir gelecek kurmak adına üzerimize düşen tüm görevleri yerine getirmeye çalışıyoruz. Çocuklarımıza sevgi ve hoşgörü ile yaklaşıp zaman ayırdığınızda karşılığını fazlasıyla alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Hepinizi saygı ve sevgiyle selamlıyor mutlu tatiller diliyorum.

 

Atatürk Meydanı Hükümet Konağı Kat 4 İvrindi / BALIKESİR - 90 266 456 12 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.