BALIKESİR İVRİNDİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ORTAK SINAVLAR TÜRKİYE BİRİNCİMİZDEN MÜDÜRLÜĞÜMÜZE ZİYARET

ORTAK SINAVLAR TÜRKİYE BİRİNCİMİZDEN MÜDÜRLÜĞÜMÜZE ZİYARET

Bakanlığımız tarafından 25-26 Kasım 2015 tarihlerinde gerçekleştirilen "ORTAK SINAVLAR" da İlçemiz okuıllarından Şehit Turan Kurt Ortaokulu öğrencisi Melike KAYATEPE, tüm soruları doğru cevaplayarak "Türkiye Birincisi " oldu.

Okul Müdürü Hüseyin TOPAL ve Sınıf Şube Rehber Öğretmeni Hasan Basri UÇAR ile birlikte İlçe Milli Eğitim Müdürü Salim KARABOĞA´yı ziyaret eden Türkiye Birincisi öğrencimiz Müdürlüğümüz tarafından "Altın" ile ödüllendirildi.

Ziyarette başarılarından dolayı Melike KAYATEPE´yi ve okul yönetimini tebrik eden Salim KARABOĞA; "Başarılarının devamını temenni ediyorum.Bu başarınla hem İlçemizin, hem okulunun, hem de ailenin gururu oldun.Aynı zamanda bu dereceyle diğer arkadaşlarına da güzel bir örnek teşkil ediyorsun.Başarının temeli disiplinli çalışmaktır, hedefli olmaktır.Başarında katkısı olan aileni, öğretmenlerini, okul yönetimini de kutluyorum.İlkokulu birleştirilmiş sınıflı Yağlılar İlkokulu´nda bitirmen ve Taşımalı Sistemle Şehit Turan Kurt Ortaokulu´nda eğitim alıyor olman da ayrı bir anlam ifade ediyor.Şartlar ne olursa olsun eğitimin tüm paydaşları, hedef odaklı olarak çalıştıklarında, sonuçta mutlaka başarı gelir.Ayrıca uygulamaya koyduğumuz yerel projelerimiz ve geliştirmeye, iyileştirmeye çalıştığımız eğitim altyapısıyla gelecek yıllarda İlçemiz eğitiminde çok güzel gelişmeler olacak ve bunları hep birlikte yaşayacağız" dedi.

22-01-201622-01-201622-01-2016

Atatürk Meydanı Hükümet Konağı Kat 4 İvrindi / BALIKESİR - 90 266 456 12 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.