BALIKESİR İVRİNDİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Projemiz kapsamındaki Tiyatro Gösterisi ilgiyle izlendi.

Güney Marmara Kalkınma Ajansının finanse ettiği, İlçe Kaymakamlığımız ortaklığında ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzce yürütülen “Dünü Bugüne, Bugünü Geleceğe Bağlıyoruz” proje kapsamında profesyonel tiyatro gösterimi geçtiğimiz günlerde Belediyemiz konferans salonunda gerçekleştirildi.
Projemiz kapsamındaki Tiyatro Gösterisi ilgiyle izlendi.

Lise ve ortaokul öğrencilerinin katılımıyla gerçekleşen gösteri tarihimizden çeşitli kesitler sundu. Öğrenciler izledikleri tiyatro sayesinde teoride kalan tarih bilgilerini, görsel ve işitsel duyuları ile desteklemiş ve bunun sonucunda kalıcılığı artırmış oldular. Ayrıca V.B.Ş.Gediz Çivi Anaokulu ve Gazievrenos İlkokulunda da İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz tarafından düzenlenen Pandomim gösterileri yapıldı. Gösterilerde öğrencilerimiz eğlenmenin yanı sıra hayvan ve çevre sevgisini de kazanmış oldular. Tiyatro ve Pandomim gösterilerini sunan Balıkesir Sanat Merkezi oyuncularına, destekleri ve çabaları için  İlçe Milli Eğitim Müdürümüz ve Şube Müdürlerimize ve katkılarından dolayı Belediye Başkanımıza teşekkürlerimizi sunarız.

 

 

Atatürk Meydanı Hükümet Konağı Kat 4 İvrindi / BALIKESİR - 90 266 456 12 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.