BALIKESİR İVRİNDİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Yılbaşı Mesajı

Yılbaşı Mesajı

              İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa YÜCEL´ın Yeni Yıl Mesajı;

 

                2016 yılını millet iradesine vurulmak istenen prangaları kopardığımız, yanı başımızda yaşanan insanlık dramına herkes seyirci kalırken, tüm millet ve devlet olarak  umutsuzlara umut,  kimsesizlere kimse olduğumuz, ibretlik olayların yaşandığı bir yıl olarak geride bırakıyoruz.

                Çevremizde, ülkemizde ve tüm dünyada  kardeşçe ve insanca yaşamanın, değerlerimize sahip çıkmanın tüm insanlığa sevgi tohumlarını serpilmesi için mücadele vermenin, Millet olarak hoşgörüden kardeşlikten, birlik, beraberlik ve sevgiden hiçbir şey kaybetmeden  büyük üstat Necip Fazıl KISAKÜREK’in ‘Devler gibi eserler bırakmak için karıncalar gibi çalışmalıyız’ sözünü rehber edindiğimiz yeni bir yıl olması umudu ile, Türk Milli Eğitiminin başarısı adına İvrindi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü  olarak şimdiye kadar taşıdığımız sorumluluğun bilinci, samimiyet ve gayreti ile  görevimizi yerine getirmeye devam edeceğiz.

 

         Bu vesile ile birbirinden güzel duygu, düşünce ve ümitlerle karşıladığımız yeni yılın öğrencilerimiz, öğretmenlerimiz, tüm eğitim çalışanlarımız, velilerimiz başta olmak üzere ülkemize, milletimize ve insanlığa sağlık, mutluluk, başarı, kardeşlik, huzur ve esenlikler getirmesini dilerken devletimizin bekası için canı pahasına mücadele eden tüm şehitlerimizi birkez daha rahmet, minnet ve şükranla anıyoruz.

 

                                                                                                                Mustafa YÜCEL

                                                                                                            İlçe Milli Eğitim Müdürü

Atatürk Meydanı Hükümet Konağı Kat 4 İvrindi / BALIKESİR - 90 266 456 12 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.