BALIKESİR İVRİNDİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

8. SINIF ORTAK SINAVLAR TÜRKİYE BİRİNCİMİZ ÖDÜLLENDİRİLDİ

              8. Sınıf Ortak Sınavlar Türkiye Birincimizden Müdürlüğümüze Ziyaret.         İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa YÜCEL 8. Sınıflar  I. Dönem Merkezi Ortak Sınav sonucuna göre okul, ilçe, il ve Türkiye  Birinciliğini ilçemize kazandıran Şehit Turan Kurt Ortaokulu öğrencisi Kerim ÇUHADAR´ı,Okul Müdürü Hüseyin TOPAL ve Türkçe öğretmeni Metin ÇENGEL´i makamına davet ederek tebriklerini iletti.
 8. SINIF ORTAK SINAVLAR  TÜRKİYE BİRİNCİMİZ ÖDÜLLENDİRİLDİ

                                                    Türkiye Birincimiz Ödüllendirildi

 

      Bakanlığımız tarafından 23-24 Kasım 2016 tarihlerinde gerçekleştirilen "ORTAK SINAVLAR" da İlçemiz okuıllarından Şehit Turan Kurt Ortaokulu öğrencisi Kerim ÇUHADAR, tüm soruları doğru cevaplayarak "Türkiye Birincisi " oldu.

       Okul Müdürü Hüseyin TOPAL ve Sınıf Şube Rehber Öğretmeni Metin ÇENGEL ile birlikte İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa YÜCEL´i ziyaret eden Türkiye Birincisi öğrencimiz Müdürlüğümüz tarafından "Altın" ile ödüllendirildi.

     Ziyarette başarılarından dolayı Kerim ÇUHADAR´ı ve okul yönetimini tebrik eden Mustafa YÜCEL; "Başarılarının devamını temenni ediyorum.Bu başarınla hem İlçemizin, hem okulunun, hem de ailenin gururu oldun.Aynı zamanda bu dereceyle diğer arkadaşlarına da güzel bir örnek teşkil ediyorsun.Başarının temeli disiplinli çalışmak ve hedef belirlemektir. Başarında katkısı olan aileni, öğretmenlerini, okul yönetimini de kutluyorum.

                                                  Başarı İçin Ortak Hedef Ortak Proje

 

        İlçemizde eğitimin kalitesini artırmak adına hep birlikte çalışma ortak hedef etrafında toplanma noktasında attığımız her adımda varlık ve birliğimizin önemi büyüktür. Bu yıl gerçekleştirdiğimiz Ortak Soru Havuzu Projemiz ile ilçe genelinde kendi öğretmenlerimizin hazırlamış olduğu 2 adet ortak deneme sınavı gerçekleştirdik. Bu nokta da çalışmalarımıza arttırarak devam edeceğiz. İlçe genelinde tüm branşlarda Türkiye ortalamasının üzerine çıkmanında mutluluğunu yaşıyoruz. Bize tüm bu çalışmalarda desteğini esirgemeyen değerli öğretmenlerimize komisyonumuza başarımızdaki katkılarından dolayı teşekkür ediyorum. .Başarının temelinde çocuk aile öğretmen ve çevre olanakları vardır. Bizim İlçe Milli Eğitim Müdürülüğü olarak siz değerli öğrencilerimize en kaliteli eğitim ortamlarını sunma birinci görevimizdir.  

 

      Şartlar ne olursa olsun eğitimin tüm paydaşları, hedef odaklı olarak çalıştıklarında, sonuçta mutlaka başarı gelir.Ayrıca uygulamaya devam ettiğimiz yerel projelerimiz ve geliştirmeye, iyileştirmeye çalıştığımız eğitim altyapısıyla gelecek yıllarda İlçemiz eğitiminde çok güzel gelişmeler olacak ve bunları hep birlikte yaşayacağız" dedi.

06-01-201706-01-201706-01-201706-01-201706-01-201706-01-201706-01-201706-01-201706-01-201706-01-201706-01-2017                                                

Atatürk Meydanı Hükümet Konağı Kat 4 İvrindi / BALIKESİR - 90 266 456 12 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.