BALIKESİR İVRİNDİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Değerlendirme Toplantısı

Değerlendirme Toplantısı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa YÜCEL  okul müdürlerimize yaşanan süreç ve gelişmeler gerçekleştirilecek faaliyetler hakkında uzaktan bağlantı yoluyla bir toplantı gerçekleştirdi. Tüm dünyayı etkisi altına alan ülkemizde de normal hayatı bir süredir kısıtlayan COVİD 19 virüsü dolayısıyla okullarımıza 16.03.2020 tarihi itibari ile ara verildi. Bu süreçte okullarımızın dezenfekte edilmesi hususunda gerekli önlemlerin alındığı, eğitim öğretim sürecinin de okul dışında uzaktan eğitim yoluyla devam ettiğini belirten YÜCEL, öğretmenlerimizin bu süreçte ikamet adreslerinden ayrılmamaları ve ulaşılabilir olmaları, ücretli öğretmenlerimizin bakanlığımızın aldığı karar doğrultusunda süreçte öğrencilerimize desteklerinin devamı noktasında bilgilendirmeler yaptı.

YÜCEL, okul müdürlerimize öğrencilerimizin ve velilerimizin bu süreçte öğretmenlerimizin desteğine daha fazla ihtiyaçları var. Bakanlığımız bu konuda gerçekten kısa sürede çok büyük bir  yol kat etti. Öğrencilerimizin EBA uzaktan eğitim uygulamasını takibini sağlamak, geriye kalan zamanlarının planlamalarını yapmakı ve bu sürecin getirdiği zorlukları minimize etmek için öğretmenlerimizin desteğinin çok önemli olduğunu vurgulayan YÜCEL, iligili işlemlerin raporlaştırılmasını istedi.

Bakanlığımızın süreç  konusunda göndermiş olduğu  genelgeler ide paylaşan   YÜCEL,  kolaylıklar diledi.

08-04-202008-04-2020

Atatürk Meydanı Hükümet Konağı Kat 4 İvrindi / BALIKESİR - 90 266 456 12 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.