BALIKESİR İVRİNDİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Eğitim Bölgesi Müdürler Kurulu Toplantısı Gerçekleştirildi

Eğitim Bölgesi Müdürler Kurulu Toplantısı Gerçekleştirildi

      İvrindi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Eğitim Bölgesi Müdürler Kurulu Toplantısı İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa YÜCEL başkanlığında, Şube Müdürü Metin ÇETİNKAYA'nın ve tüm okul müdürlerinin katılımıyla gerçekleştirildi. 29 Ağustos Perşembe Günü gerçekleştirilen toplantıda gündem maddelerinin okunmasının ardından, çıkarılması veya eklenmesi olan madde olup olmadığı, bir önceki toplantıda alınan kararların okunması, Uyum Eğitiminin titizlikle yürütülmesi, 2019-2020 Eğitim Öğretim yılında yapılacak çalışmaların planlanması, İl ve İlçe Milli Eğitim Müdürlükleri tarafından uygulamaya konulan (Bengi TÜBİTAK, GMKA ve yerel) projelerin devam ettirilmesi, Okulların öğretmen ve diğer ihtiyaçlarının belirlenmesi, Eğitim Öğretimi olumsuz etkileyen etkenler ve çözüm önerileri görüşüldü.

Gündem maddelerine ilişkin güncel kararların alınmasının ardından İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa YÜCEL  başkanlığında gerçekleştirilen toplantı sonlandırıldı.

06-09-201906-09-201906-09-2019

Atatürk Meydanı Hükümet Konağı Kat 4 İvrindi / BALIKESİR - 90 266 456 12 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.