BALIKESİR İVRİNDİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mustafa YÜCEL’in Mübarek Ramazan Bayramı Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mustafa YÜCEL’in Mübarek Ramazan Bayramı Mesajı

          Birlik ve beraberliğimizin pekiştiği, toplumsal barışın güçlendiği, dargınların barıştığı, sosyal dayanışmanın, sevgi, saygı ve hoşgörü anlayışının zirveye ulaştığı, fert ve toplum hayatımızda özel bir yere sahip, müstesna günlerimizden olan Mübarek Ramazan Bayramı’mızı hep birlikte karşılamanın mutluluğu içindeyiz.

            Bir milleti kaynaştıran en önemli unsurların başında, milletin değer verdiği, milli ve manevi günler önemli bir yer tutar. Bu milli ve manevi günler, insanı insan yapan değerlerin yoğun olarak yaşandığı, güzel duygu ve düşüncelerin en üst seviyeye çıktığı, dargınlıkların unutulduğu, sevgi ve saygının yaygınlaştığı, herkesin birbirine hoşgörüyle baktığı en güzel anlardır.

 

         İhtiyacımız olan birlik ve beraberliğin gelmesine vesile olan Mübarek Ramazan Bayramı’mızın; Ülkemize, Milletimize, Tüm İslam Alemine ve Dünya’ya kardeşlik, huzur ve mutluluk getirmesini, Ümmetin birlik ve beraberliğine vesile olmasını, akan kanın durmasını; sevgi, hoşgörü ve barışın hâkim olmasını temenni eder; tüm eğitim camiamızın ve milletimizin Mübarek Ramazan Bayramını en içten duygularımla kutlar, sevgi ve saygılarımı sunarım.

Atatürk Meydanı Hükümet Konağı Kat 4 İvrindi / BALIKESİR - 90 266 456 12 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.