BALIKESİR İVRİNDİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZÜN 2018-2019 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI SENE BAŞI MESAJI

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZÜN  2018-2019 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI SENE BAŞI MESAJI

İvrindi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz Mustafa YÜCEL; öğrencilerimizin insanlığın temel değerlerini benimsemiş ve yüksek karakterli bireyler olarak yetiştirilmesi gayreti içerisinde Bakanlığımızın hedef ve amaçları doğrultusunda yeni bir öğretim yılına başlamış bulunuyoruz.

 

Geleceğimizin şekillenmesinde önemli yeri olan bu anlamlı günde, öğrencilerimiz  okullarına, arkadaşlarına ve öğretmenlerine kavuşmanın heyecanı ve sevincini aynı anda yaşarken, yeni nesli şekillendiren değerli öğretmenlerimiz de geleceğimizi emanet edeceğimiz çocuklarımızı yetiştirmenin haklı gururunu yaşamaktadırlar.

 

Geçmişini unutmayan geleceğe değerli izler bırakacak olan çocuklar yetiştirmenin azmi ve gayreti içinde olan öğretmenlerimizin bu yolda gösterdiği gayret bizi geleceğe taşırken dünya sahnesinde ki rolümüzü de ortaya koyacaktır. Güçlü, çağdaş, girişimci ve yenilikçi teknolojinin değişim ve gelişimin kanatları olacak çocuklarımıza ve gençlerimize bu yolda rehber olma görevimizin bilincindeyiz.

 

Çocuklarımızın yetişmesinde velilerimizin de katkısı çok büyüktür. Onların olumlu ve yönlendirici destekleriyle ve çocuklarımıza yapacakları rehberlik ile özgüvenlerinin artmasına önemli katkı sağlanacaktır.

 

Tüm öğretmen ve öğrencilerimiz ile ailelerine sağlıklı, huzurlu ve başarılı bir eğitim öğretim yılı diliyor, sevgi ve saygılar sunuyorum.

                                                                                                                         Mustafa YÜCEL

                                                                                                                      İlçe Milli Eğitim Müdürü

Atatürk Meydanı Hükümet Konağı Kat 4 İvrindi / BALIKESİR - 90 266 456 12 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.