BALIKESİR İVRİNDİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İMAM-HATİP ORTAOKULUMUZ ARAPÇA YARIŞMALARINDA YİNE KÜRSÜDE

İMAM-HATİP ORTAOKULUMUZ ARAPÇA YARIŞMALARINDA YİNE KÜRSÜDE

Bu yıl 7.si düzenlenen “Uluslararası Arapça Etkinlik Yarışmaları”      (7. İnternational Arabic Competitions) ‘ nın ilk etabı olan İl elemeleri 02 Nisan Cumartesi günü İlimiz Karesi Belediyesi Toplantı ve Nikâh Salonunda gerçekleştirildi.

Uluslararası Arapça Etkinlik Yarışmalarında İlçemizi temsil eden İvrindi Anadolu İmam Hatip Ortaokulu; öğrencimiz Halil BOZKURT ile katıldığı “ŞİİR” ve Fatih YILDIRIM, Talip AKOĞLAN, Burak KARA ve Berkay ÖZENEL ile katıldığı  “METİN CANLANDIRMA” dallarının her ikisinde 16 İmam Hatip Ortaokulu arasından “İl Birincisi”  olarak İlimizi Bölge Finalleri’nde temsil etme hakkı kazandı. Türkiye genelinde 2030 İmam Hatip Ortaokulunun katıldığı yarışmalarda geçtiğimiz yıl Bölge Birincisi ve ardından da Türkiye İkinciliği derecesi bulunan İvrindi İmam Hatip Ortaokulumuzdan bu yıl da derece bekliyor, okul yönetimi, öğretmen ve öğrencilerimizi tebrik ederken kendilerine final yarışmalarında başarışlar diliyoruz.

05-04-201605-04-201605-04-2016

Atatürk Meydanı Hükümet Konağı Kat 4 İvrindi / BALIKESİR - 90 266 456 12 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.