BALIKESİR İVRİNDİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdürümüz Mustafa YÜCEL Fen Bilimleri Öğretmenleri ile Bir Araya Geldi

Müdürümüz Mustafa YÜCEL Fen Bilimleri  Öğretmenleri ile Bir Araya Geldi

            İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa YÜCEL başkanlığında Şube Müdürümüz Gökay TUNCER'in de katıldığı ilçemizde akademik başarıyı arttırmak için tüm branşlarla ayrı ayrı zümre toplantıları gerçekleştiriliyor. İlçemiz İvrindi İmam Hatip Lisesi konferans salonunda gerçekleştirilen toplantıya ilçemizde görev yapan tüm Fen Bilimleri  Öğretmenleri  katıldı.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa YÜCEL; kabul edelim ki her öğrenci için birer örneklik teşkil ediyoruz davranışlarımız, giyimimiz ve  hareketlerimiz her biri bizden bir özelliği alıp kendinde görmek istiyor onun için tüm yaptıklarımız çok önemli ve değerli,   çocuklarımız ile hayal kurun, onlara hayal kurmayı öğretin, uçuk kaçık olabilir yeter ki hayattan beklentileri olsun hedefleri olsun. Yapamıyorum olmuyor gibi olumsuz cümlelerin önüne geçilmesi gerekmektedir. Unutmayın yapılacak bir şey ise mutlaka bir yol vardır. Görevimiz bu yolu çocuklarımıza göstermek ve bu yolda rehber olmaktır.

Geçen yılın bir değerlendirmesini yapan YÜCEL, branş bazındaki LGS ortalamalarını öğretmenler ile paylaşarak ilçemizi, ilimizde ve Türkiye genelinde bulunduğu konumdan yukarıya taşımak için atabileceğimiz adımlar üzere toplandık, hepimizin aynı noktaya koşması yaşadığımız bu süreci de düşünürsek çok önemli mutlak başarı için tüm çabayı göstermek, uzaktan eğitim sürecine uyum sağlamak ve daha fazla çocuğa ulaşmak için tüm gayreti göstermemiz gerektiğini bir kez daha yinelemek istiyorum dedi.

 

                Önümüzdeki süreçte proje faaliyetlerine katılım oranını artırmak öğrencilerimizin akademik başarının yanı sıra öz güvenlerinin gelişmesine katkı sunmak için çok önemli olduğunu belirten YÜCEL, başarı ve sağlıklı bir dönem olması dileğinde bulundu.

11-09-202011-09-202011-09-202011-09-202011-09-202011-09-202011-09-202011-09-2020

Atatürk Meydanı Hükümet Konağı Kat 4 İvrindi / BALIKESİR - 90 266 456 12 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.