BALIKESİR İVRİNDİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdürümüz Mustafa YÜCEL, Türkçe Öğretmenleri ile Bir Araya Geldi

Müdürümüz Mustafa YÜCEL, Türkçe Öğretmenleri ile Bir Araya Geldi

        İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa YÜCEL başkanlığında ilçemizde akademik başarıyı arttırmak için tüm branşlarla ayrı ayrı zümre toplantıları gerçekleştiriliyor. İlçemiz İvrindi İmam Hatip Lisesi konferans salonunda gerçekleştirilen toplantıya ilçemizde görev yapan tüm Türkçe Ögretmenleri  katıldı. Geçen yılın bir değerlendirmesini yapan YÜCEL, branş bazındaki lgs ortalamalarını öğretmenler ile paylaşarak ilçemizi, ilimizde ve Türkiye genelinde bulunduğu konumdan yukarıya taşımak için atabileceğimiz adımlar üzere toplandık, hepimizin aynı noktaya koşması yaşadığımız bu süreci de düşünürsek çok önemli mutlak başarı için tüm çabayı göstermek, uzaktan eğitim sürecine uyum sağlamak ve daha fazla çocuğa ulaşmak için tüm gayreti göstermemiz gerektiğini birkez daha yinelemek istiyorum dedi.

      Önümüzdeki süreçte proje faaliyetlerine katılım oranını artırmak öğrencilerimizin akademik başarının yanı sıra öz güvenlerinin gelişmesine katkı sunmak için çok önemli olduğunu belirten YÜCEL, başarı ve sağlıklı bir dönem olması dileğinde bulundu.

 

 

10-09-202010-09-202010-09-202010-09-2020

Atatürk Meydanı Hükümet Konağı Kat 4 İvrindi / BALIKESİR - 90 266 456 12 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.