BALIKESİR İVRİNDİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdürümüz Mustafa YÜCEL´in 24 Kasım Öğretmenler Günü Mesajı

İlçe Milli Eğtim Müdürü Mustafa YÜCEL 24 Kasım Öğretmenler günü sebebiyle bir kutlama mesajı yayımladı.
Müdürümüz Mustafa YÜCEL´in 24 Kasım Öğretmenler Günü Mesajı

Öğretmenlik bitmeyen bir sevda; karşılık beklemeksizin verilen emek; vatanını, milletini kendini nefsinin önüne koymak; hiç tanımadığın bir hayatın güzelleşmesi için çabalamak ve bir çocuğun gülümsemesiyle mutlu olmaktır.

Öğretmenin sadece öğreten değil; yetiştiren, eğiten, terbiye eden; öğrencisinin içindeki cevheri sabırla açığa çıkaran ve işleyen bir zanaatkâr olduğunu biliyoruz. Yetişme çağındaki çocuklarımızın kendi yollarını bulmalarına yardımcı olmalı, onların yeniliklerle dolu dünyasını anlamaya çalışırken onları bilimle ve kültürle tanıştırmayı ihmal etmemeliyiz.

Bakanlığımızın hedefleri doğrultusunda İvrindi'de 2023 Eğitim Vizyonu çerçevesinde, eğitim süreçlerini ve yolculuğunu sürdürdüğümüz öğretmenlerimizle birlikte bizler, öğrencilerimizin daima yanlarındayız. Zira eğitimin, değerlerimizi ve kültürümüzü yeni kuşaklara aktarmak; iyi ve erdemli insanlar yetiştirmek için elimizdeki imkânlardan biri olduğunu biliyoruz. Güçlü yarınlarımızın teminatı çocuklarımız için gösterdikleri üstün gayretten dolayı tüm öğretmenlerimizi ayrı ayrı tebrik ediyorum. Hiç duraksamayan öğrenme ve öğretme yolculuklarında üstün başarılar diliyorum. 

'24 Kasım Öğretmenler Günü' vesilesi ile bu yüce mesleği icra eden saygıdeğer öğretmenlerimizin "Öğretmenler Günü'nü tebrik eder, şehit düşmüş öğretmenlerimizi rahmetle anarken  emekli olmuş öğretmenlerimize de hizmetleri dolayısıyla şükranlarımı sunuyorum"

                                                          

                                                                                                               Mustafa YÜCEL

                                                                                                                İlçe Milli Eğitim Müdürü

Atatürk Meydanı Hükümet Konağı Kat 4 İvrindi / BALIKESİR - 90 266 456 12 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.