BALIKESİR İVRİNDİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

OKUL GÜVENLİĞİ TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

OKUL GÜVENLİĞİ TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

         9 Eylül 2019  tarihinde başlayacak olan 2019-2020 Eğitim-Öğretim Yılını Ülkemizin geleceği çocuklar ve gençlerin huzur ve güven içerisinde geçirilmesi amacıyla Kaymakam Vekilimiz Şeref AYDIN Başkanlığında okul güvenliği toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıya, İvrindi Belediye Başkanlığı temsilcileri,  İlçe Emniyet Amiri Budak ERGÜL, İlçe Jandarma Komutanı Kenan ALTINTAŞ, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa YÜCEL, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, okul müdürleri ve okul aile birliği temsilcileri katıldı.

             Toplantının ana gündem maddeleri, okul kameralarının durumu ve Kent Güvenlik Yönetim Sistemine entegresi, okul servisleri, uyuşturucu ve uyarıcı maddelerle mücadele, okul çevresindeki internet kafe vb yerlerin yanı sıra okul çevresindeki metruk binalar görüşüldü.

             Toplantıda alınan kararların paydaşlar tarafından hassasiyetle uygulanması konusunda fikir birliğine varılmasının ardından toplantı sona erdi.

05-09-201905-09-2019

Atatürk Meydanı Hükümet Konağı Kat 4 İvrindi / BALIKESİR - 90 266 456 12 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.