BALIKESİR İVRİNDİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

TÜRK ANNELER DERNEĞİ BALIKESİR ŞUBESİ VE HAYIRSEVERLERDEN İLÇEMİZE ZİYARET

TÜRK ANNELER DERNEĞİ BALIKESİR ŞUBESİ VE HAYIRSEVERLERDEN İLÇEMİZE ZİYARET

Sosyal Sorumluluk Projeleriyle İlçemiz eğitimine ve eğitim kurumlarına birçok katkıda bulunan Türk Anneler Derneği Balıkesir Şubesi Başkan ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile Hayırsever İş Adamı Tellioğlu Şirketler Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin TELLİOĞLU, İş Adamı Memduh AKÇA İlçemize bir ziyaret gerçekleştirdiler.

Ziyarete Türk Anneler Derneği Balıkesir Şube Başkanı Zekiye SEFERBEY, İkinci Başkan Gülsel TELLİOĞLU, Yönetim Kurulu Üyeleri Gülten İNEGÖLLÜ, Aysel ÖZKOÇER, Nevin AKÇA ve Nil UĞUR Hanımefendiler katıldılar.

İlçemizde uygulanacak bir proje kapsamında gerçekleştirilen ziyarette, önce proje okulu Büyükfındık İlk ve Ortaokulu gezildi ve yapılacak çalışmaları yerinde değerlendirildi. Türk Anneler Derneği Balıkesir Şube Başkanı Zekiye SEFERBEY “Uygulanacak olan proje ile Büyükfındık okulumuzun bahçesinin 15 dönümlük kısmına ceviz ağacı dikimi gerçekleştirileceğiz ve işi yaptıracağımız yüklenici firma tarafından bunların 3 yıl boyunca bakımları yapılacak daha sonra da okul müdürlüğüne yetişmiş fidanlar olarak teslim edilecek .Buradan elde edilecek gelirle okulumuzun ve öğrencilerimizin geleceği teminat altına alınmış olacak “ dedi.

Okulumuzun tören alan ve ön bahçe kısmının  yenilenmesini üstlenen Tellioğlu Şirketler Grubu Başkanı Hüseyin TELLİOĞLU ise “Okulumuzun ihtiyaçları konusunda biz de elimizden geleni yapmaya hazırız. İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile de okul yapım konusunda çalışıyoruz. Arkadaşlar şu anda proje konusuyla ilgileniyorlar. İnşallah İlimizde bir okul yapıp İl Milli Eğitim Müdürlüğü´ne teslim edeceğiz” dedi.

Okulumuza yapılan ziyaretten sonra İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Salim KARABOĞA tarafından Türk Anneler Derneği Balıkesir Şube Başkanı ve yönetim Kurulu üyeleri ile Hayırsever İş Adamları Hüseyin TELLİOĞLU ve Memduh AKÇA onuruna bir yemek programı düzenlendi. Yemek programına konukların yanı sıra , İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Sefer AYDIN, İlçe Halk Eğitim Merkezi Müdürü Arif KUNDUZCU da katıldılar. Yemekte konuşan Müdürümüz Salim KARABOĞA “Göreve geldiğim günden buyana Türk Anneler Derneği Balıkesir Şubesi Başkanları Zekiye SEFERBEY ve Gülten TELLİOĞLU ile yönetimi her zaman yanımda oldular. Beraber bir çok okulumuzun ve öğrencimizin ihtiyaçlarını giderdik. Bu birlikteliğimiz güzel çalışmalar ile devam ediyor. Büyükfındık okulumuza söz konusu projelerle 200 bin TL’ye yakın yatırım yapılacak. Geçtiğimiz yıl da bu okulumuza bir Z-Kütüphane kazandırdılar. Tüm çocuklarımızı giydirdiler. Okulumuzun kapıları değiştirildi ve bahçemize çok güzel bir çeşme yaptırdılar. Bunlar hakikaten fevkalade şeyler. Misafirlerimiz ziyaretleriyle bizleri onurlandırdılar. Kurumumuz adına şükranlarımızı arz ediyorum. Allah hayırseverlerimizin sayısını arttırsın, kendilerine sağlıklı ve uzun ömürler diliyorum. Sağ olsunlar. Ayrıca göreve geldiğinden buyana okulunun yenilenme çalışmalarında göstermiş olduğu çaba ve başarıdan dolayı Büyükfındık İlk Ortaokul Müdürü Ahmet ÇETİN ve ekibine de teşekkür ediyorum.” dedi.

Ziyaret toplu fotoğraf çekimi ile sonra erdi.

25-12-201525-12-201525-12-201525-12-201525-12-201525-12-201525-12-201525-12-201525-12-201525-12-201525-12-201525-12-201525-12-2015

Atatürk Meydanı Hükümet Konağı Kat 4 İvrindi / BALIKESİR - 90 266 456 12 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.